АКЦІЇ|НОВИНИ

Поради щодо ремонту від професіоналів EBI Plus

 • Сучасний, якісний та стильний ремонт квартири – те, що викликає у всіх спалахи одночасно радості та занепокоєння 😫 Адже це складний, багатоетапний та відповідальний процес. Виконати його самостійно без помилок практично неможливо. Якщо ти хочеш якісний ремонт, то найкращий спосіб уникнути цих помилок – звернутися до професіоналів. Компанія EBI PLUS виконає все швидко та за розумну ціну, дотримуючись усіх правил та стандартів, щоб твоя квартира виглядала якнайкраще після завершення всіх робіт.
  Спеціалісти EBI Plus поділилися з нами переліком грубих та найчастіших помилок, які виникають під час неякісного виконання ремонту. Ось деякі з них:
  🛑 Порушення послідовності виконання робіт. Важливо дотримуватися детального плану робіт та послідовності їх виконання. Кожен етап повинен виконуватись своєчасно, що гарантує якість ремонту в цілому.
  🛑 Стихійність. Спонтанне рішення зробити ремонт без розуміння, що саме необхідно, та без конкретного плану дій однозначно призведе до розчарування. Ще до того, як почати обдирати шпалери або закуповувати будівельні матеріали, потрібно мати чітке уявлення, що в результаті буде в тій чи іншій кімнаті.
  🛑 Непродумане розміщення електричних приладів. Важливо відразу встановлювати автомати на кожен електропристрій з великим споживанням. Слід мати продуманий план розташування розеток та вимикачів, чітко уявляючи розташування техніки та меблів.
  🛑 Облагородження непідготовлених стін. Перед наклеюванням шпалер чи фарбуванням слід обов’язково вирівняти стіни. Непідготовлена поверхня може зіпсувати малюнок шпалер або призвести до загину на стиках. Дефекти та нерівності особливо помітні при фарбуванні стін.
  Це лише невелика частина можливих помилок, за які можна дорого заплатити. Щоб уникнути таких неприємностей, звертайся до перевірених компаній, як EBI PLUS. Ремонт буде виконано на високому професійному рівні, з гарантією, що він прослужить довгі роки, даруючи затишок та комфорт 🌿
  Сподіваємось, ця інформація була для тебе цікавою та корисною. Ділися з нами в коментарях, чи доводилося тобі стикатися з труднощами під час ремонту.А деталі всіх пропозицій від EBI Plus шукай у своєму мобільному додатку IT Club.