АКЦІЇ|НОВИНИ

Хто вчить і дбає про дітей у Think Global Lviv

  • Навчання є дуже важливою складовою розвитку дітей. Успіхи у навчанні, яких досягає дитина, часто залежать від викладачів у школі. Сьогодні ми розповімо детальніше про викладачів школи ThinkGlobal Lviv.
    У навчальному закладі працює близько ста викладачів, яких дуже ретельно відбирали на позиції, адже їхня роль у школі надзвичайно важлива 🧑‍🏫
    Насамперед це люди, які мають відповідну освіту, досвід та практичні навички. До прикладу, вчитель хімії школи ThinkGlobal Lviv працював у справжній лабораторії👩‍🔬 А вчитель історії робив власні історичні дослідження та проекти.
    Ми впевнено можемо сказати, що всі вчителі школи ThinkGlobal:✅молоді та амбітні✅постійно займаються саморозвитком, відвідують різноманітні курси та тренінги✅мають високий рівень комп'ютерної грамотності✅знають англійську мову, оскільки кожен 5-ий урок з кожного предмету проводиться англійською✅мають організаційні навички✅надзвичайно креативні✅проактивні – весь час генерують нові ідеї✅дуже люблять дітей
    Кожного року усі вчителі проходять навчання та тестування. Зі школою ThinkGlobal можна не сумніватися, що діти у надійних руках та отримують якісну освіту.