АКЦІЇ|НОВИНИ

Навчання за кордоном з Think Global Lviv

 • Вперше у Львові – University Foundation Programme 🎓 Хто не мріє про те, щоб навчатися в одному з найкращих університетів Великобританії чи світу? David Game College (London, UK) та ThinkGlobal Lviv запрошують зробити перший крок до навчання в іноземному університеті тут, у Львові. У суботу, 23-го травня відбудеться вебінар, на якому будуть обговорюватися всі деталі цієї неймовірної можливості.
  University Foundation Programme (UFP) – це програма, яка готує українських школярів до вступу в Британські та світові університети. За допомогою програми діти отримають ряд переваг, серед яких:
  ✔ повна академічна підготовка, необхідна для вступу та навчання✔ можливість підвищити свій рівень англійської✔ перед учасниками програми відкриваються двері у понад 100 університетів Великобританії, Європи та Північної Америки.
  Що пропонує інноваційна школа ThinkGlobal Lviv, щоб допомогти мрії стати реальністю?
  📌 10 місяців навчання /21 год на тиждень📌 Підготовку по одному з чотирьох напрямків (бізнес та фінанси, інженерія та IT, право та гуманітарні науки, біохімічні та медичні науки)📌 Якісну мовну підготовку📌 Зарахування на програму без IELTS чи TOEFL та підготовка до цих іспитів📌 Сертифікат про закінчення програми, який дає право вступу на 1 курс британського університету📌 Вибір серед ТОПових вузів Великобританії та світу (більше 100)📌 Повний супровід та кураторство у навчанні📌 Допомогу у виборі університету, оформлення документів для вступу📌 Подачу документів у 5 британських університетів📌 Повний супровід для відкриття студентської візи у Великобританії
  Реєструйся на вебінар 23-го травня за посиланням та дізнавайся більше.