АКЦІЇ|НОВИНИ

Оцінювання у ThinkGlobal Lviv

  • Як оцінюють дітей у ThinkGlobal Lviv, не порівнюючи їх? 🤔Та що роблять у приватній школі ThinkGlobal Lviv, щоб залишатися максимально об'єктивними?
    ✔️ стежать за успіхами кожного студента протягом року за допомогою менторської програми. Кожен студент школи має свого ментора✔️ складають індивідуальний план навчання та розвитку для кожного студента.При цьому враховуються навчальні вимоги, побажання батьків та самого школяра✔️ мотивують студента до тих чи інших дій за допомогою кепсів, які потім можна обміняти на подарунки. Серед них навіть мобільний телефон.
    Як оцінювання виглядає на практиці? Ось кілька деталей.🔶 ХР – накопичувальна система балів. За кожен урок студент має отримати від 0 до 100 балів. Сто балів студент отримує, якщо на 💯 відсотків впорався з обов'язковими завданнями уроку, завданнями підвищеної складності, а також із самостійними та домашніми завданнями.🔶. Оцінювання студента є його особистою інформацією. Про бали знає лише викладач, сам студент і його батьки. Розголошувати цю інформацію без згоди студента, викладач не має права.
    А що ти думаєш про таку систему оцінювання? Ділися думками в коментарях, а деталі пропозиції для учасників IT Club переглядай у своєму мобільному додатку 📱