Illustration
Illustration

Astra Dent - ваша корпоративна стоматологія

Здоров'я та краса

Пропозиція: -50% на планову гігієну для вашої команди; до 15% знижки на інші послуги; можливість лікувати всю родину.
Отримати деталі пропозиції
Astra Dent – мережа комплексних сучасних стоматологій - відкриває своє 13-е, щаливе відділення, у самому центрі Львова, на проспекті Шевченка, 7.
Ми пропонуємо стати вашою корпоративною стоматологією. Ви створюєте приводи для усмішок у команді, а ми піклуємося про здоров'я усмішок ваших колег. І все це з вигідними цінами та турботою. Як вам ідея? 
Що ми пропонуємо?● Безкоштовні профогляди.● -50% на планову гігієну для вашої команди.● Спеціальні знижки на послуги до 15%.● Можливість лікувати усю родину.
Чому Astra Dent - це вдалий вибір для корпоративної стоматології?● Все в 1 місці: від КТ зубів зі штучним інтелектом, до гнатолога, що полікує суглоби щелепи та власної ювелірною зуботехнічної майстерні, де створимо вініри чи коронки.● Ми співпрацюємо з усіма страховими компаніями, тому, якщо ви вже попіклувалися про страховку для колег, то ми можемо запропонувати вигідні ціни на лікування поза страховим бюджетом.● 12 локацій у Києві, велика стоматологія-хаб у Львові і вже дуже скоро у Варшаві.Бажаєте отримати умови співпраці - заповніть коротку форму 
Контактна особа:👤 Анастасія Тюменцева, СМО📞+38 (097) 827 80 34, Telegram: AnastassiaTUA