Illustration

Встигніть обрати найкращі приміщення у бізнес-центрі SOTA CENTRE

Бізнес-простір

Пропозиція: спеціальна ціна на купівлю 1800$/м кв (1890$/м кв ціна на ринку), зважаючи на площу даного приміщення - це майже 25000$ знижки.
Дізнатись більшеБільше фото
BUSINESS CENTRE SOTA – це 7-поверховий офісний центр бізнес-класу розташований у діловому районі м. Львова за 15 хв до центру. Інтер'єр холу SOTA CENTRE - це витончена синергія стилю та функціональності.Локація: Львів, вул. Любінська 6, 3 секція ЖК SOTA DUET.Поруч: ТЦ Скриня, SportLife, Залізничний вокзал, одна з найбільших розв’язок громадського транспорту - перехрестя вулиць Городоцька/Кульпарківська. Бізнес-центр ідеально проглядається з пішохідної зони та проїзної частини.Введення в експлуатацію: IV квартал 2024р.
● Вигідне розташування - 15 хвилин до центру, 800 м до одного з найбільших ділових осередків міста, поруч одна з найбільших розвʼязок громадського транспорту та зручний підʼїзд на власному авто● Стильний фасад, сучасна архітектура, дизайнерський хол підвищеного комфорту, SKY тераси з панорамою на історичний центр міста● Безшумні та швидкі ліфти KONE, відеоспостереження 24/7, сучасні системи опалення, вентиляції та кондиціювання.● Планування: відкритий простір, з можливістю перепланування.
Доступні торгові та офісні площі від 45 до 277 кв.м. з відкритими плануванням та терасами. 
Залишились останні три приміщення - долучайтесь до бізнес-ком'юніті SOTA CENTRE поруч з надійними та досвідченими партнерами. 
Контакти:👤відділ продажу📞+38 097 800 00 70✉️ moc.tnempoleved-atos%40elas

Illustration