АКЦІЇ|НОВИНИ

Нехай чатботи тобі допомагають ✔

 • Ламаєш голову над сплатою податків? Шукаєш спосіб підвищити свою продуктивність? Хочеш залишатися вкурсі подій міста? Ми підготували добірку Telegram-ботів, які допоможуть тобі отримати відповіді на ці запитання:
  😈 @DemonKyryloBot — українські юристи запустили чат-бота, який допоможе ефективно працювати під час карантину. Звати його Демон Кирило.
  🤖 @OpenDataUABot — це просто знахідка для роботи з відкритими даними. Бот шукає інформацію про підприємців, податки, фізичних осіб, судові справи, компанії та авто.
  🐶 Розібратися в податковому законодавстві — ще той виклик. Знайти свого бухгалтера — теж завдання із зірочкою. На допомогу прийде @ReporTax_bot, який працює для підприємців 2 та 3 групи.
  🕵🏼‍♀️ @Lviv_city_helper_bot розкаже про всі ремонтні роботи у Львові, містобудівні умови і обмеження, транспортний рух та маршрути. Два-три кліки — і ти знаєш, чим живе місто сьогодні.
  🍅 @Pomodoro_timer_bot — таймер для роботи по однойменній техніці контролю часу. Методика проста: працюєш 5/15/25 хвилин, після чого 3-5 хвилин відпочиваєш. Бот контролює час та рекомендує відпочити, після того як час остаточно вичерпався. Крім того можна запустити помодоро-спринт — 100 хвилин безперервної роботи.