FAQ

 • Чи потрібно реєструватися у мобільному додатку IT Club, якщо я користуюсь пластиковою карткою IT Club.

  Термін дії пластикових карток IT Club завершився у 2017 році. Відповідно партнери можуть не прийняти твоєї картки. Тобі потрібно завантажити мобільний додаток IT Club, пройти коротку реєстрацію і продовжувати користуватися програмою лояльності уже через мобільний додаток.
 • Де можна переглянути партнерів IT Club

  Перелік всіх партнері можна переглянути у твоєму мобільному додатку IT Club. Користуйся зручними фільтрами чи пошуком для того, щоб знайти саме того партнера, який тобі потрібен.
 • Навіщо реєструвати своєю картку?

  Користуватися мобільним додатком IT Club можуть тільки зареєстровані учасники. Тому тобі потрібно завантажити додаток, пройти коротку реєстрацію і тобі стане доступним все, що пропонує наша програма. 
  А це знижки чи подарунки у понад 800 партнерів IT Club у 11 містах України. Крім того, ти зможеш брати у численних розіграшах найрізноманітніших призів від IT Club.
 • Який розмір знижок у партерів

  Наші партнери пропонують як знижки так і різноманітні подарунки для тебе. Щоб дізнатися, що надає цікавий тобі партнер - заходь у свій додаток IT Club, шукай через пошук потрібного тобі партнера те переглядай, що цікавого він тобі пропонує.
 • Де я можу отримати картку IT Club?

  Звертайся до свого HR. Якщо твоя компанія є нашим учасником - в нього є картка IT Club для тебе.
  Якщо ж ти не знаходиш свою компанію серед наших учасників - не засмучуйся. Просто попроси свого HR зв'язатися з нами.
 • Навіщо мені ця картка?

  З карткою IT Club ти можеш отримувати знижки та подарунки у більше ніж 800 партнерів IT Club по всій Україні. Крім того ти можеш брати участь у розіграшах, які ми проводимо та отримувати цінні призи.
 • Хто може брати участь?

  Якщо ти працівник IT компанії-учасника, в тебе точно має бути картка IT Club. Якщо ти не знаходиш свою компанію в переліку наших учасників, проси свого HR зв'язатися з нами.