АКЦІЇ|НОВИНИ

Реклама в англомовному виданні про IT-індустрію Львова ITID Lviv

  • Починаючи з 2017-ого року Львівський ІТ Кластер видає щоквартальний англомовний журнал про технології та інновації у Львові, щоб популяризувати тех-індустрію серед мешканців та гостей Львова. Друкований примірник можна знайти в офісах компаній-учасників Кластеру, найпопулярніших готелях, кафе та ресторанах, Центрі туристичної інформації, аеропорту, навчальних центрах та коворкінгах Львова.
    ITID Lviv читають айтішники, яких у Львові понад 25 000+, іноземні гості міста та прогресивна частина населення, яка вільно володіє англійською мовою. У журналі можна знайти новини про досягнення локальної та глобальної ІТ-індустрії, блоги від тех-професіоналів, інтерв’ю з успішними гравцями бізнесу та стартапами Львова, які розвивають та впроваджують прогресивні технології. 
    У зв’язку з пандемією коронавірусу, ITID Lviv тепер можна читати онлайн на сайті Львівського ІТ Кластеру.
    Для партнерів програми лояльності IT Club зараз діє спеціальна акційна пропозиція: можливість розмістити візуальну рекламу або статтю у літньому номері ITID Lviv. Про ваш бізнес або бренд читацька аудиторія зможе дізнатися не тільки на сторінках друкованого видання, але й в онлайн-версії.