АКЦІЇ|НОВИНИ

Мандруй Україною 🗺

 • Мандрівки Україною – не просто альтернатива закордонним відпусткам, а й справжнє задоволення та спосіб пізнати свою країну краще. Літнє сонце та довгі теплі вікенди сприяють бажанню вирватися з міста і податися в подорож. Тому ми разом з нашим туристичним партнером Join Up підготували для тебе цікаві ідеї для мандрівок. Ось перелік найкрасивіших озер України, які ти точно мусиш відвідати цього літа:

  🔹 Озеро Синевир
  Відоме ще як «морське око», Синевир – найбільше та найглибше високогірне озеро України. До речі, воно глибше за Азовське море.

  🔹 Несамовите
  Одне з найвищих високогірних озер лежить у межах Карпатського національного парку, в льодовиковій впадині на східних схилах гори Туркул.

  🔹 Рожеве озеро
  Рожеве озеро у Херсонській області вирізняється не тільки красою, але й славиться цілющим властивостями води, яка насичена солями та мінералами.

  🔹 Світязь
  Щороку Світязь, найглибше озеро в Україні, відоме ще як Волинське море, приваблює сотні туристів з України та з-за кордону.

  🔹 Біле озеро
  Його ще називають озером молодості. Вода багата на гліцерин, м`яка на дотик і настільки чиста, що крізь глибину кількох метрів видно дно.