АКЦІЇ|НОВИНИ

Самоізоляція з користю: лови перелік безкоштовних курсів 📚

 • Як провести карантин з користю і виробити класні звички❓
  Будь-яка криза — це час можливостей. Використай свій вільний час для самовдосконалення через безкоштовні онлайн сервіси.
  🖍 Український сервіс Prometheus надає безкоштовний доступ до 100 онлайн-курсів з англійської, дизайну, мистецтва спілкування і навіть здорового харчування.
  🖍 EdEra — освітній проект для вивчення історії, психології, англійської мови, який надає короткі відео, конспект з ілюстраціями та поясненнями. Щотижня студенти здають домашнє завдання, а в кінці курсу — екзамен та отримують сертифікат.
  🖍 ВУМ — платформа освіти, що має понад 30 курсів для розвитку підприємницьких здібностей, реалізації потенціалу, формування відкритого суспільства. На сайті ти знайдеш відео-лекції, практичні завдання, контрольні запитання, форму для спілкування з іншими студентами та викладачами.
  🖍 Вільний відео лекторій WiseCow, що має 9 розділів: література, кіно, мистецтво, музика, журналістика, театр, історія, мода та соціум. Також є розділ «Міста» — це карта соціальних ініціатив України та афіша подій.
  🖍 Coursera — освітній проект, що пропонує своїм слухачам сотні безкоштовних онлайн-курсів від кращих американських університетів. У разі успішного закінчення, студент отримує сертифікат про проходження курсу. Навчання на одному курсі триває від трьох тижнів до 10 і більше.
  🖍 Платформа Udacity – приватна розробка, орієнтована на вивчення IT, математики, бізнесу, дизайну, фізики, біології, тощо. Створила її група вчених на чолі із Себастьяном Труном, інженером Google, який займається робототехнікою.
  🖍 TED — це серія лекцій, що стосуються унікальних та цікавих ідей. На сайті можна знайти більше двох тисяч відео, до більшої частини з яких є субтитри українською мовою, а деякі — озвучені нею.