АКЦІЇ|НОВИНИ

ДК “Веселі і розумні” та SMART ENGLISH PRESCHOOL приєдналися до IT Club 🎉

  • Час віддавати малечу в садок, але хочеться, щоб дитина розвивалася змалку та здобувала навички, потрібні у сучасному світі? Наші нові партнери ДК "Веселі та розумні" та SMART ENGLISH PRESСHOOL стануть чудовими варіантами ✨  ДК "Веселі та розумні" – це мережа приватних садків у Львові, де діти здобувають знання, вміння та навики, актуальні для XXI ст, вчаться вільно комунікувати в сучасному світі, стають впевненими та вірять у себе.
    SMART ENGLISH PRESCHOOL – новий англомовний садок, де програма сформована на основі освітньої моделі british preschool. Тут діти спілкуватимуться англійською впродовж усього часу, пізнаючи світ разом з National Geographic та NatGeo, видавцем фантастичної серії для вивчення англійської, адаптованої для діток різного віку.
    "Веселі та розумні" та SMART ENGLISH PRESCHOOL:☑️ Невеликі групи та досвідчені педагоги☑️ Просторі приватні будинки, власна огороджена територія, безпечний простір☑️ 7 років успішного досвіду: засновники мережі садків «Веселі та розумні» та SMART ENGLISH PRESСHOOL є також співтворцями школи «Вільних та небайдужих»